Galaxy S20 Plus
44 tilbud
Samsung Galaxy S20 Plus leverer fortsatt en skjerm- og kameraopplevelse som holder mål selv om nyere modeller har tatt plass i rampelyset. På Fyndiq finner du reservedeler til Galaxy S20 Plus som gjør hjemmereparasjon rimelig og enkel fremfor å levere inn telefonen til dyr service. Fra erstatningsskjermer til batterier og bakglass finnes det deler som dekker de vanligste behovene for akkurat denne modellen. Gi din S20 Plus nytt liv med riktig reservedel ved kjøkkenbordet hjemme. Knalltilbud for den som elsker sin Plus-modell.
Samsung Galaxy S20 Plus OEM-objektivdeksel for bakre kamera Black
59 kr
onsdag, 28 okt.Samsung Galaxy S20 / S20 Plus OEM frontkameramoduldel Blue
149 kr
onsdag, 28 okt.Samsung Galaxy S20 Plus OEM-utskifting av bakre kameralinse - Blå Blue
69 kr
onsdag, 28 okt.Hovedkorttilkobling Flexkabel LCD-skjermtilkobling Flexkabel for Samsung 986U G986B
251 kr
onsdag, 11 nov.Samsung Galaxy S20 Plus OEM-utskifting av bakre kameralinse - Svart Black
69 kr
onsdag, 28 okt.- -4 %
Laddningsport Reservdel Galaxy S20 Plus Black
388 kr
Tidligere laveste pris:
403 kr
fredag, 30 okt. Samsung Galaxy S20 Plus OEM-utskifting av bakre kameralinse - Hvit White
69 kr
onsdag, 28 okt.- -2 %
Galaxy S20 Plus Öronhögtalare Samtalshögtalare Reservdel
130 kr
Tidligere laveste pris:
133 kr
torsdag, 5 nov. - -1 %
For Samsung Galaxy S22+ 5G / SM-S906 KOMPATIBEL Høyttaler Ringetone Buzzer Inte angivet
329 kr
Tidligere laveste pris:
333 kr
fredag, 13 nov. - -2 %
Samsung Galaxy S20 Plus Reservdel Dubbel Simkortshållare Silver
116 kr
Tidligere laveste pris:
118 kr
torsdag, 5 nov. - -4 %
Galaxy S20 Plus Öronhögtalare Reservdel
133 kr
Tidligere laveste pris:
138 kr
torsdag, 5 nov. USB-ladeport Flexkabel Erstatning USB-laderport Reparasjonssett Mobiltelefontilbehør
285 kr
onsdag, 11 nov.- -4 %
Samsung Galaxy S20 Plus - Reservdel Laddningsport
360 kr
Tidligere laveste pris:
374 kr
onsdag, 4 nov. - -2 %
Galaxy S20 Plus Bakre Kamerafälglins Reservdel Svart
101 kr
Tidligere laveste pris:
103 kr
torsdag, 5 nov. - -2 %
Samsung Galaxy S20 Plus Laddningsport Reservdel
388 kr
Tidligere laveste pris:
394 kr
torsdag, 5 nov. USB-ladeport Flexkabel Erstatning USB-laderport Reparasjonssett Mobiltelefontilbehør
285 kr
onsdag, 11 nov.- -2 %
Galaxy S20 Plus Laddningsport Reservdel
408 kr
Tidligere laveste pris:
417 kr
torsdag, 5 nov. Bakglassdeksel Panelhus Erstatning Mobiltelefondeler for Samsung Galaxy S22 Plus S906U S906F Grønn
318 kr
onsdag, 11 nov.- -1 %
Samsung Galaxy S20 Plus skjermbyttesett med verktøy - Fremre ytre glasslinse
343 kr
Tidligere laveste pris:
348 kr
fredag, 13 nov. - -4 %
Samsung Galaxy S20 Plus Laddningsport Reservdel
348 kr
Tidligere laveste pris:
361 kr
torsdag, 5 nov. - -5 %
Kompatibel Kompatibel med Samsung Galaxy S20 Plus 4G G985 / S20 Plus 5G G986 Grade C LCD-skjerm og digitizersamling + rammekomponent (TFT) (Wi-WELLNGS
1 001 kr
Tidligere laveste pris:
1 051 kr
mandag, 9 nov. - -12 %
LCD LVD hovedkortkontakt fleksibel kabelsett for S20 Plus G986U G986B telefoner
239 kr
Tidligere laveste pris:
272 kr
tirsdag, 10 nov. For Samsung Galaxy S20 Plus 4G G985 S20 Plus 5G G986 Grade C LCD-skjerm og Digitizer Assembly Frame
1 369 kr
tirsdag, 10 nov.- -4 %
Samsung Galaxy S20 Plus Reservdel Dual Sim-Kortläsare Silver
110 kr
Tidligere laveste pris:
114 kr
onsdag, 4 nov. - -4 %
Samsung Galaxy S20 Plus Bakre Kamerafälglins Reservdel Svart
106 kr
Tidligere laveste pris:
110 kr
torsdag, 5 nov. - -4 %
Samsung Galaxy S20 Plus Öronhögtalare Samtalshögtalare Reservdel
124 kr
Tidligere laveste pris:
129 kr
onsdag, 4 nov. - -8 %
Kompatibel med Samsung Galaxy S20 Plus 4G G985/S20 Plus 5G G986 Grad C LCD-skjerm og Digitizer-enhet + Fra-Perfet
621 kr
Tidligere laveste pris:
672 kr
mandag, 9 nov. 2025 Siste Modell Kamerakit for Samsung Galaxy S20+ US Versjon Hovedkamera Erstatning
311 kr
tirsdag, 10 nov.- -2 %
Samsung Galaxy S20 Plus Reservdel Dubbla SIM-kortshållare Silver
149 kr
Tidligere laveste pris:
152 kr
torsdag, 5 nov. Kamerasett for Samsung Galaxy S20+ US-versjon Hovedkameraerstatning
299 kr
tirsdag, 10 nov.Kamerasett Galaxy S20+ / S20+ 5G SM-G985U/G986U US Versjon Telefoto+Dybde+Vidvinkel+Hovedkamera Bak
286 kr
tirsdag, 10 nov.Kamerasett Galaxy S20+ / S20+ 5G SM-G985U/G986U US Versjon Telefoto+Dybde+Vidvinkel+Hovedkamera Bak
311 kr
tirsdag, 10 nov.- -4 %
Kompatibel med Samsung Galaxy S20 Plus 4G G985 / S20 Plus 5G G986 Grade C LCD-skjerm og digitizer-enhet + rammedel (TFT) (Wi
484 kr
Tidligere laveste pris:
506 kr
tirsdag, 10 nov. - -2 %
For Samsung Galaxy S22+ SM-S906B 6.43 tommer TFT LCD-skjerm Digitizer komplett montering med ramme, støtter ikke fingeravtrykksgjenkjenning Silver
623 kr
Tidligere laveste pris:
633 kr
fredag, 13 nov. Kamerasett for Samsung Galaxy S20+ US-versjon Hovedkameraerstatning
258 kr
tirsdag, 10 nov.Kompatibel med S22, S22+ Plus, S22 Ultra 5G telefon front ytre berøringspanel reparasjonsskjerm glasslinse reservedeler S22 Ultra 5G SZRH A-S
270 kr
tirsdag, 10 nov.Kompatibel med Samsung Galaxy S20 Plus 4G G985 / S20 Plus 5G G986 Grade C LCD-skjerm og digitizer-enhet + rammedel MultiColor
518 kr
onsdag, 11 nov.- -2 %
Samsung Galaxy S20 Plus - Reservdel Laddningsport
379 kr
Tidligere laveste pris:
387 kr
torsdag, 5 nov. Kamerasett for Galaxy S20+ / S20+ 5G SM-G985U/G986U US Versjon Telefoto+Dybde+Vidvinkel+Hovedkamera Bak
275 kr
tirsdag, 10 nov.- -10 %
OEM signalantenne tilkobling flekskabel (uten logo) for Samsung Galaxy S20 Plus 5G G986
162 kr
Tidligere laveste pris:
180 kr
tirsdag, 10 nov. Kamerasett Galaxy S20+ / S20+ 5G SM-G985U/G986U US Versjon Telefoto+Dybde+Vidvinkel+Hovedkamera Bak
248 kr
tirsdag, 10 nov.Bakdeksel for telefon, erstatningshusdør med installerte verktøy for Samsung S20 Plus
262 kr
fredag, 6 nov.Tecno Camon 30S 4G CLA5 / Tecno Camon 40 Premier 5G Kompatibel LCD Berøringsskjermmontering-Dugt For Tecno Spark 20 Pro+ KJ7
442 kr
torsdag, 12 nov.3-pakning med glasslinse for bakkamera til Samsung Galaxy S23 S24 Plus S22 S21 Ultra S20 FE S21Plus S22Plus S23Ultra 5G lim, 3x S20Plus 3x S20Plus
117 kr
onsdag, 11 nov.
Har din samsung galaxy s20 plus sett bedre dager? Fortvil ikke! Før du kaster den gamle vennen på dynga, sjekk ut vårt utvalg av reservedeler. Gi mobilen din en velfortjent oppfriskning og la den skinne igjen som ny.
En sprekk i skjermen eller et batteri som svikter er ingen katastrofe når du har tilgang til de riktige komponentene. Hos fyndiq.no finner du et bredt spekter av reservedeler samsung galaxy s20 plus. Enten det er en ødelagt skjerm, et svakt batteri eller andre interne komponenter, har vi løsningen for deg som ønsker å fikse selv.
Kanskje er det på tide å bytte ut den knuste fronten? En ny samsung galaxy s20 plus skjerm kan forvandle hele brukeropplevelsen og gi deg krystallklar visning igjen. Eller hva med et samsung galaxy s20 plus batteri som holder dagen ut uten å kreve lading annenhver time? Våre galaxy s20 plus reservedeler er nøye utvalgt for å sikre at din enhet fungerer optimalt etter reparasjonen. Med de rette samsung galaxy s20 plus deler kan du enkelt gjenopprette mobilens funksjonalitet og forlenge levetiden.
Ikke la en liten feil stoppe deg fra å nyte mobilen din. Dykk ned i vårt utvalg av reservedeler og finn akkurat det du trenger. Fiks det selv og gi din galaxy s20 plus en ny sjanse!