Kundeservice
6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White
6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White
6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White
6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White
6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White
-8 %

6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White

245 kr

245 kr

Tidligere laveste pris:

266 kr

På lager

On., 24 juni - fr., 26 juni


Sikker betaling

Fornøyde kundeløfte

30 dagers åpent kjøp


Produktbeskrivelse

Funksjoner 1. Laget av bomull: Bomull er kjent for sin sterke vannabsorpsjon. Kjøkkenhåndkleet er laget av bomull og har et vaffelmønster. Spesielt designet for å absorbere en stor mengde væske, og har sterkere vannabsorpsjon og raskere tørking enn vanlige håndklær. 2. Unik design: Den unike vaffeldesignen gjør den mer holdbar, og den blir mykere hver gang den vaskes. Den klassiske hule honeycomb-veven gjør dette kjøkkenhåndkleet lett, pustende og svært absorberende, noe som gjør det perfekt for alle dine kjøkkenoppgaver som tørking, tørking og rengjøring. 3. Mye brukt: Bomulls kjøkkenhåndklær er egnet for vasking, rengjøring, tørking og tørking av servise, glass og kjøkkenutstyr. Perfekt for tørking av servise, glass eller andre redskaper, uten å etterlate striper eller små fibre, uten lo eller riper. 4. Miljøvennlig og bærekraftig: Laget av bomull av høyeste kvalitet, håndkleet er mykt og fritt for skadelige kjemikalier eller syntetiske materialer, noe som gjør det trygt for deg og din familie. 5. Ideell gave: Moosfors myke, praktiske og svært absorberende kjøkkenhåndklær er et miljøvennlig alternativ til papirhåndklær og den perfekte gaven til morsdag, høytider, husmødre og vertinner. Spesifikasjon Materiale: Bomull Farge: Hvit, Aprikos, Mørkegrå, Lysegrå, Brun, Rød, Mørkeblå, Svart, Blågrønn Størrelse: 34 x 73 x 1 cm Vekt: 330 g Pakken inkluderer: 1x Vaffelkvadrat med krok

Farge

White

Artikkel nr.

c2c51cfb-3890-409d-81c7-6099593308f2

Hos Fyndiq samarbeider vi med en rekke utvalgte butikker som lagerfører sine egne produkter både i og utenfor Sverige, EU og EØS. Siden vi ikke har et eget sentrallager, sendes varene dine direkte fra hver enkelt butikk for å sikre en effektiv levering.

Slik fungerer leveringen:

Rask behandling: Bestillingen din pakkes og sendes fra leverandørens lager alle hverdager (mandag–fredag).

Full kontroll: Så snart pakken din er på vei, mottar du en leveringsbekreftelse på e-post.

Fleksibel levering: Produktene leveres enten rett i postkassen eller til ditt nærmeste hentested. Normal leveringstid er mellom 1–21 virkedager, avhengig av hvilket produkt du har valgt.

Flere pakker: Hvis du har handlet fra flere forskjellige butikker, vil varene bli sendt i separate pakker.

Våre samarbeidspartnere behandler din ordre fortløpende, og du skal normalt ha mottatt varen innen 16 virkedager etter bestilling, med mindre noe annet er oppgitt i produktannonsen eller i kassen.

Frakt og kostnader

Vi har en fast fraktpris på 49 kr. Det tilkommer ingen skjulte gebyrer eller ekstra leveringskostnader etter at kjøpet er gjennomført.

6-pakning Bomulls Frotté Kjøkkenhåndklær Oppvaskhåndkle med Hengekrok White

245 kr

245 kr

Tidligere laveste pris:

266 kr

På lager

On., 24 juni - fr., 26 juni


Sikker betaling

Fornøyde kundeløfte

30 dagers åpent kjøp



Bestselgere i kategorien

2026-2027 VM Norge Hjemmedrakt Fotballsett for Voksne og Barn Nr. 20 Nusa Nr.20 Nusa Kids 26(140-150cm)

2026-2027 VM Norge Hjemmedrakt Fotballsett for Voksne og Barn Nr. 20 Nusa Nr.20 Nusa Kids 26(140-150cm)

249 kr

tirsdag, 30 juni
Dumpling Squishy Stressball, Myk Deigklemmeleke, Angstlindrende Fidgetleke, Ikke-klebrig Transparent (tilfeldig farge)
Topp 100-25 %

Dumpling Squishy Stressball, Myk Deigklemmeleke, Angstlindrende Fidgetleke, Ikke-klebrig Transparent (tilfeldig farge)

149 kr

Tidligere laveste pris:

199 kr

tirsdag, 30 juni
2026 VM Norge herrelandslag hjemmedrakt+shorts+sokker uten nummer no number L

2026 VM Norge herrelandslag hjemmedrakt+shorts+sokker uten nummer no number L

230 kr

tirsdag, 30 juni
Saktekende Squishy Stressavlastningsleke, Taba Squishy Trykkball for ADHD, Festgave, Smørpinne 1pc
Topp 100-9 %

Saktekende Squishy Stressavlastningsleke, Taba Squishy Trykkball for ADHD, Festgave, Smørpinne 1pc

99 kr

Tidligere laveste pris:

109 kr

2,9
torsdag, 25 juni
FIFA World Cup 2026 Offisiell Klistremerkesamling Panini Lisensiert Fotballklistremerkealbum (bt) Kortpakke - Stil D (50 pakker)

FIFA World Cup 2026 Offisiell Klistremerkesamling Panini Lisensiert Fotballklistremerkealbum (bt) Kortpakke - Stil D (50 pakker)

380 kr

mandag, 29 juni
VM 2026 Fotballtrøye (Norge Rød – Voksen- og Barnestørrelser 100–6XL) – Hjemmekamp Trøye No. 9  Haaland M
-20 %

VM 2026 Fotballtrøye (Norge Rød – Voksen- og Barnestørrelser 100–6XL) – Hjemmekamp Trøye No. 9 Haaland M

208 kr

Tidligere laveste pris:

259 kr

tirsdag, 30 juni
26 NO Fotballag Hjemmedrakt +shorts+sokker (nr. 20 Nusa trykt) 26

26 NO Fotballag Hjemmedrakt +shorts+sokker (nr. 20 Nusa trykt) 26

239 kr

5,0
onsdag, 1 juli
VM 2026 Trofé Ølglass - 500ml Slitesterkt Glass - Fotballglass, Perfekt Gave til Menn, Pappa, Bursdag og Kampkveld (Klart glass)
-24 %

VM 2026 Trofé Ølglass - 500ml Slitesterkt Glass - Fotballglass, Perfekt Gave til Menn, Pappa, Bursdag og Kampkveld (Klart glass)

150 kr

Tidligere laveste pris:

197 kr

tirsdag, 30 juni
Needoh Nice Cube Stressball & Sanseleke Blå blue
Topp 100-22 %

Needoh Nice Cube Stressball & Sanseleke Blå blue

151 kr

Tidligere laveste pris:

193 kr

1,0
tirsdag, 30 juni
FIFA World Cup 2026 Offisiell Klistremerkesamling Panini Lisensiert Fotballklistremerkealbum (50 pakker)

FIFA World Cup 2026 Offisiell Klistremerkesamling Panini Lisensiert Fotballklistremerkealbum (50 pakker)

360 kr

onsdag, 1 juli