Kundeservice
6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe
6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe
6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe
6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe
6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe

6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe

253 kr

253 kr

På lager

Ma., 22 juni - to., 25 juni


Sikker betaling

Fornøyde kundeløfte

30 dagers åpent kjøp


Produktbeskrivelse

6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe

Funksjoner



1. Laget av bomull: Bomull er kjent for sin sterke vannabsorpsjon. Kjøkkenhåndkleet er laget av 100 % bomull og har et vaffelmønster. Spesielt designet for å absorbere en stor mengde væske, har den sterkere vannabsorpsjon og raskere tørking enn vanlige håndklær.

2. Unik design: Den unike vaffeldesignen gjør den mer holdbar, noe som gjør den mykere hver gang den vaskes. Den klassiske hule honningkakeveven gjør dette kjøkkenhåndkleet lett, pustende og svært absorberende, noe som gjør det perfekt for alle kjøkkenoppgaver som tørking, tørking og rengjøring.

3. Bredt brukt: Bomullskjøkkenhåndklær er egnet for vask, rengjøring, tørking og tørking av servise, glass og kjøkkenutstyr. Perfekt for tørking av servise, glass eller andre redskaper, uten å etterlate striper eller små fibre, uten lo eller riper.

4. Miljøvennlig og bærekraftig: Håndkleet er laget av bomull av høyeste kvalitet, er mykt og fritt for skadelige kjemikalier eller syntetiske materialer, noe som gjør det trygt for deg og familien din.

5. Ideell gave: Moosfors myke, praktiske og svært absorberende kjøkkenhåndklær er et miljøvennlig alternativ til papirhåndklær og den perfekte gaven til morsdag, høytider, husmødre og vertinne.



Spesifikasjon

Materiale: Bomull

Farge: Hvit, aprikos, mørk grå, lys grå, brun, rød, mørk blå, svart, blågrønn

Størrelse: 34 x 73 x 1 cm

Vekt: 330 g



Pakken inkluderer:

1x vaffelkvadrat med krok

Artikkel nr.

d4a77bb0-e02a-4c08-9444-7d6898a8a648

Hos Fyndiq samarbeider vi med en rekke utvalgte butikker som lagerfører sine egne produkter både i og utenfor Sverige, EU og EØS. Siden vi ikke har et eget sentrallager, sendes varene dine direkte fra hver enkelt butikk for å sikre en effektiv levering.

Slik fungerer leveringen:

Rask behandling: Bestillingen din pakkes og sendes fra leverandørens lager alle hverdager (mandag–fredag).

Full kontroll: Så snart pakken din er på vei, mottar du en leveringsbekreftelse på e-post.

Fleksibel levering: Produktene leveres enten rett i postkassen eller til ditt nærmeste hentested. Normal leveringstid er mellom 1–21 virkedager, avhengig av hvilket produkt du har valgt.

Flere pakker: Hvis du har handlet fra flere forskjellige butikker, vil varene bli sendt i separate pakker.

Våre samarbeidspartnere behandler din ordre fortløpende, og du skal normalt ha mottatt varen innen 16 virkedager etter bestilling, med mindre noe annet er oppgitt i produktannonsen eller i kassen.

Frakt og kostnader

Vi har en fast fraktpris på 49 kr. Det tilkommer ingen skjulte gebyrer eller ekstra leveringskostnader etter at kjøpet er gjennomført.

6-pakning 100 % bomullsfrotte kjøkkenhåndklær med rød opphengssløyfe

253 kr

253 kr

På lager

Ma., 22 juni - to., 25 juni


Sikker betaling

Fornøyde kundeløfte

30 dagers åpent kjøp



Bestselgere i kategorien

2026-2027 Norge Hjemmefotballdrakt Voksen, Haaland Nr.9 Trykt, Fotballtrøye Pustende Hurtigtørkende T-skjorte Kun Størrelse 26-27 Haaland L
-14 %

2026-2027 Norge Hjemmefotballdrakt Voksen, Haaland Nr.9 Trykt, Fotballtrøye Pustende Hurtigtørkende T-skjorte Kun Størrelse 26-27 Haaland L

229 kr

Tidligere laveste pris:

267 kr

4,0
mandag, 22 juni
2026 VM Norge Fotball Hjemmedrakt for barn+shorts+sokker (nr 9 Haaland trykt) 26-27 Haaland 26-27 Haaland 24
-14 %

2026 VM Norge Fotball Hjemmedrakt for barn+shorts+sokker (nr 9 Haaland trykt) 26-27 Haaland 26-27 Haaland 24

215 kr

Tidligere laveste pris:

250 kr

5,0
onsdag, 24 juni
Norge VM Bøttehatt for Menn og Kvinner Fotballfan Fiskerhatt Lett Pustende Solhatt for Stadionfester Reise Utendørssport

Norge VM Bøttehatt for Menn og Kvinner Fotballfan Fiskerhatt Lett Pustende Solhatt for Stadionfester Reise Utendørssport

132 kr

onsdag, 24 juni
2026 VM Norge landslag hjemme barneskjorte+shorts+sokker (nr. 9 Haaland trykt) 24
Topp 100

2026 VM Norge landslag hjemme barneskjorte+shorts+sokker (nr. 9 Haaland trykt) 24

259 kr

4,0
mandag, 22 juni
2026 Fotball-VM Norge Bortetrøye Landslagstrøye Nr.20 Nusa (Kun T-skjorte) M 2026 borte Nusa 2026 away Nusa M

2026 Fotball-VM Norge Bortetrøye Landslagstrøye Nr.20 Nusa (Kun T-skjorte) M 2026 borte Nusa 2026 away Nusa M

234 kr

tirsdag, 23 juni
2026 VM Norge landslag hjemme voksen skjorte+shorts+sokker XL
-24 %

2026 VM Norge landslag hjemme voksen skjorte+shorts+sokker XL

269 kr

Tidligere laveste pris:

355 kr

5,0
torsdag, 25 juni
Dumpling Squishy Stressball, Myk Deigklemmeleke, Angstlindrende Fidgetleke, Ikke-klebrig Transparent (tilfeldig farge)
Topp 100-25 %

Dumpling Squishy Stressball, Myk Deigklemmeleke, Angstlindrende Fidgetleke, Ikke-klebrig Transparent (tilfeldig farge)

149 kr

Tidligere laveste pris:

199 kr

onsdag, 24 juni
Dumpling Klemmeleke Squishy, Myk Sensorisk Stressball med Dampkokerstil, Sakte Stigende Fidget Leke for Stresslindring og Rolig Avslapning SZ5
-17 %

Dumpling Klemmeleke Squishy, Myk Sensorisk Stressball med Dampkokerstil, Sakte Stigende Fidget Leke for Stresslindring og Rolig Avslapning SZ5

86 kr

Tidligere laveste pris:

104 kr

onsdag, 24 juni
3-pakning persimmon såpe luktfjerner manuell såpe baderengjøringssåpe for kroppslukt, naturlig deodorant og fuktighetsgivende organisk rengjøring
Topp 100

3-pakning persimmon såpe luktfjerner manuell såpe baderengjøringssåpe for kroppslukt, naturlig deodorant og fuktighetsgivende organisk rengjøring

219 kr

3,3
onsdag, 24 juni
FIFA verdensmesterskap 2026 offisiell klistremerkesamling Panini lisensiert fotballklistremerkealbum (bt) Card Pack - Style D (50 Packs)
-25 %

FIFA verdensmesterskap 2026 offisiell klistremerkesamling Panini lisensiert fotballklistremerkealbum (bt) Card Pack - Style D (50 Packs)

416 kr

Tidligere laveste pris:

554 kr

onsdag, 24 juni